Posted on: August 2020 Posted by: Wolfgang Comments: 0

Kupowanie i sprzedawanie Bitcoinów na całym świecie powinno być nie tylko wygodne, ale i tanie. Bitcoin Global niedawno ogłosił, jak wszyscy handlowcy są robione bezpłatnie przez cały sierpień 2020 roku. Jest to znaczący krok naprzód w kierunku poszerzenia globalnego przyjęcia wiodącej na świecie kryptokursztynu.

Treść [ukryć]

1 Wprowadzenie Bitcoin Global
2 Zamówienia na Bitcoiny reklamowe
3 Bezpieczeństwo zawodowe
4 Inne kluczowe aspekty
Wprowadzenie Bitcoin Global
Peer-to-peer trading kryptokur walut pomaga zwiększyć ich globalną atrakcyjność. Dla Bitcoin, istnieje rosnąca liczba platform transakcyjnych peer-to-peer łączących użytkowników z całego świata. Bitcoin Global zyskuje sławę w tym segmencie. Jego ostatnia aktualizacja obejmuje zniesienie wszystkich opłat handlowych dla użytkowników.

Qries
Usuwając opłaty transakcyjne, platforma staje się bardziej konkurencyjna w przestrzeni kryptokurwalutowej. Dodatkowo, zespół wprowadził wsparcie dla dwóch nowych języków: chińskim i francuskim. Pomaga to nadać platformie globalną atrakcyjność, ponieważ obsługa użytkowników w ich ojczystym języku pomoże im uzyskać lepszy wgląd w to, co jest dokładnie dostarczane. Obecnie wspierane są w sumie cztery główne języki.

Reklama zamówień Bitcoinów

Wszystkie platformy transakcyjne peer-to-peer pozwalają użytkownikom na tworzenie zleceń. Jednak w zależności od aktualnych warunków rynkowych należy regularnie aktualizować swoje notowania. Często może to być kłopotliwe zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Bitcoin Global wymyślił sposoby, aby uczynić ten proces o wiele prostszym.

Mówiąc dokładniej, platforma dostarcza niedawno wprowadzoną formułę równania cenowego. Wykorzystując tę technologię zapewnia, że wszystkie zamówienia użytkownika odzwierciedlają właściwą cenę rynkową Bitcoin. Dane dotyczące cen mogą pochodzić z różnych giełd, w tym WhiteBIT, Bitstamp, Kraken, Coinbase i Bitfinex.

Dzięki tym informacjom, użytkownicy mogą następnie stworzyć własne równanie i przeliczyć je, aby przedstawić ceny w swojej walucie krajowej. Jest to znacznie wygodniejszy sposób na utrzymanie konkurencyjności wśród innych lokalnych sprzedawców i nabywców.

Mówiąc o reklamach, użytkownicy mają również możliwość zautomatyzowania swoich ofert poprzez połączenia API. Zespół Bitcoin Global niedawno dodał nowe API do obsługi tej konkretnej funkcjonalności. Dopuszcza się maksymalnie 5 ogłoszeń na konto użytkownika. To API dodatkowo wzmacnia zaangażowanie firmy w celu wprowadzenia większej liczby osób do Bitcoinu.

Profesjonalne bezpieczeństwo

Ochrona użytkowników jest najważniejsza w przestrzeni kryptokurrency. Bitcoin Global traktuje tę sprawę bardzo poważnie. Wszystkie transakcje przechodzące przez platformę są chronione przez escrow. Ten bezpieczny system zapewni, że środki pozostaną zablokowane do czasu otrzymania przez sprzedawcę płatności od kupującego. Mówiąc o płatnościach, wszystkie transakcje odbywają się bezpośrednio między kupującym a sprzedającym. Żadne fundusze nigdy nie są obsługiwane przez Bitcoin Global bezpośrednio. To podejście oferuje dodatkową warstwę ochrony dla użytkowników.

Innym kluczowym aspektem bezpieczeństwa jest sposób, w jaki użytkownicy mogą dalej chronić swoje konto. Zapewnia to, że nikt nie może korzystać z własnego konta. Włączenie dwuczynnikowego uwierzytelniania jest zalecane przez cały czas. Bitcoin Global daje użytkownikom możliwość skonfigurowania go za pomocą urządzenia mobilnego – takiego jak Google Authenticator – lub podejścia opartego na dokumentach papierowych. Każda z tych opcji będzie działać dobrze, w zależności od osobistych preferencji.

Inne kluczowe aspekty
W przeciwieństwie do niektórych innych platform handlu Bitcoinami typu peer-to-peer, Bitcoin Global nie wymaga weryfikacji tożsamości. Użytkownicy mogą zarejestrować konto od razu i zacząć wystawiać swoje zlecenia kupna lub sprzedaży od razu. Jest to ważny aspekt w celu przyciągnięcia nowych użytkowników, zwłaszcza teraz, gdy więcej języków jest dodawanych do platformy.

Po drugie, użytkownicy mogą filtrować oferty w oparciu o lokalizację, walutę i obsługiwane metody płatności. Ten ostatni aspekt jest szczególnie miłą cechą. Użytkownicy często wolą płacić za pomocą określonych metod płatności, a ten filtr ułatwia określenie, które zamówienia są warte zbadania.