krzywa kapitału

Wczoraj był bardziej normalny dzień jak moja wygrana passa dobiegła końca :( co tydzień lub więc złapać pasmo 6-10 handlową, która pomaga zachować równowagę statystyk na miejscu dla mojego 80% średniej. Równoważy ten mecz może na dzień lub dwa słabe osiągnięcia wyników. często widzę ludzi bije się aż do szeregu transakcji emocjonalnie, że nie widzą w sposób obiektywny i które mogą spowodować ich robić bardzo głupie rzeczy. Takie jak na dźwigni finansowej w http://www.opcjeonline.com celu uzupełnienia strat, overtrade bo mieli serię strat lub w dół. Wszystko to jest emocjonalna reakcja na coś, czego nie mają kontroli nad. to gdzie dyscyplina i nawyk pozwoli Ci zaoszczędzić dużo roller coaster do flatline wyniki. jak w naturze rzeczy są odblaskowe tak wielkie wzloty i upadki równa odwrotnie, jak również, co byłoby bardzo mało ruchu w krzywej equity. celem w handlu jest w liczbie pojedynczej, aby stworzyć pozytywny krzywa kapitału, większość ludzi skupia się na tak wiele innych rzeczy, ale podstawą tego, co staramy się robić to w liczbie pojedynczej. Co robi pozytywne rosnąca krzywa kapitału powiedzieć o wszystkich innych aspektach handlu? Mówią, że ten – konsekwentnie – metodyczne – zdyscyplinowany – money management – – wyważona stabilna – Odwiedź tę stronę adaptacyjne – {WINNER} Wszystko, co robisz zostaną odzwierciedlone w krzywej equity / dolnej linii. To dlatego ważne, aby skupić się na tym, ponieważ mówi dokładnie to, co się dzieje z tobą i handlu. Po tym, jak przejść przez moje notowań dzień wczoraj będę dalej z niektórych zdrowych nawyków do przygotowywania silny krzywa kapitału .

 

Aby rozpocząć dzień z Miałam UE kupuje od 6:54 do 7:00 rano bardzo szczelne okna 6 minut, rzeczywisty sygnał był nieco dłużej, aż 7:02 ale czas wygaśnięcia mogę dostać rację @ 7 rano a ja nie wziąłby go do 7:05 upływie więc byłem po prostu w stanie Na stronie partii uzyskać wpis w tej branży. To był bardzo nijaki handlu i ze sposobu, cena była tak lathargic na początku byłem trochę zaniepokojony dzień będzie nadal jak to, czego nie uczyniła. Poszedłem do trybu ochrony i zmniejszenie moją pozycję do 2% handlu. Pomimo tego, że transakcja była ITM od jej zawarcia nie byłem zadowolony z działania cena jest udowodniona.

 

Ten handel Dax był znacznie czystsze konfiguracja wtedy handlowa UE wykazać przed i wszystkie elementy szukam były w idealnej synchronizacji, wciąż nie dostać zawartość dużo ruchu zakres ponownie został ograniczony. Ale to było ważne, a zakończył opcji call w pieniądze, więc nie można dyskutować z sukcesu. Nadal stosuje się mniej na tej dźwigni handlu około 2%.

 

Moja najlepsza handlowa dnia – DOW POW! Ten handel miał każdy element perfekcyjnie zsynchronizowane na 5min 10sek 1min wszystko w jednej linii pokazujący samo dokładne, bardzo silny UP nadchodzi. Ten handel nie miałem wyboru, ale do podjęcia pełnej 5% maksymalnej dźwigni spowodowane to jest absolutne doskonały. I timed to właśnie dla godzina czternasta wygaśnięcia czekał po 1:50, aby uzyskać opcje call na 2pm wygaśnięcia i jak widać to opcjeonline było na pieniędzy w kasie! Krzyknęłam ten jeden w czacie na szczycie moich płuc lol a niektórzy z moich przyjaciół złapać to i byli w ekstazie, jak ja :) A tak naprawdę wspaniałym przykładem doskonałego wpisu Algo dla mnie. Nie ma dnia, w 100%, ale nie mam kontroli nad tym;) Jeszcze 6 z 8 zawodów do 75% stawki wygrać całkiem ok dziennie.

 

„Zdrowe nawyki dla silnej krzywa kapitału” Część 1

Patrząc na dwa zdjęcia powyżej których jeden wolisz być w miarę upływu czasu? Myślę, że najbardziej chciałby pierwszy :) Drugi obraz, czy to była rakieta wystrzeleniu w kosmos oraz „Houston Myślę, że mamy problem …” Drugi obraz jak widać nie jest nigdzie szybko. Ta osoba, czy to znalazło odzwierciedlenie w ciągu wielu miesięcy dla obu z nich, pierwszy człowiek powoli wzrosła i rosła drugi facet poszedł drogą w górę iw dół, a na koniec pierwszy człowiek rośnie i kontynuuje dalej, drugi na jakiś punkt albo rezygnuje, bo nigdzie się nie wybiera lub jest zinstytucjonalizowana po załamaniu nerwowym od wszystkich stresu lol. Teraz w jaki sposób można rozwijać nawyki, aby utworzyć gładką krzywą praw własności. To gdzie stajesz CEL zamiast subiektywne – można tutaj stale monitorować swoje wyniki handlowe i skoncentrować się na uczynienie ich obiektywnych wyników, które można zmierzyć i wykreślić się z upływem czasu. Mam zamiar zatrzymać się tu i dalej w nadchodzących dniach, ponieważ nasze mózgi są tylko w stanie obliczyć tak dużo danych na raz i rozprowadzając to się będzie o wiele bardziej skuteczne dla Ciebie w miarę upływu czasu, nawet jeśli nie są świadomi to w pierwszej kolejności.Więc najpierw pomyśleć o tym, co jest stwierdzone, a w przyszłości pójdę nad tym, jak zaimplementować to w swojej codziennej rutyny, więc sukces staje się nawykiem dla ciebie. Dopóki cieszyć następnym razem!