Aktualności

Trading, kiedy wiadomość zostanie wydany jako binarne opcje przedsiębiorcy może być ryzykowne.

W handlu forex, zarządzania ryzykiem jest stosunkowo prosta, że można dostosować stop-loss dla danej wartości pip a jeśli się mylisz a przystanek jest trafiony, http://www.opcjeonline.com/opteck/ to jesteś na zewnątrz tylko trochę. Zażycie transakcji w obu kierunkach, przy stosunkowo wąskich przystankach, a take-profit poziomy wielokrotnie wielkość takich postojów straty (np stop-loss pięć oczek w każdym kierunku, ale absorpcję zysk w wysokości dwudziestu pipsów w jedną stronę) , a następnie w celu wygrania handlu wszystko czego potrzebujesz to na rynek, aby przejść wystarczająco mało w obu kierunkach.

Ale w handlu krótkoterminowych binaria na maklerów morskich, ryzyko jest już wbudowana w samego instrumentu.Zazwyczaj, jeśli przegrasz, jesteś na 100% wielkości inwestycji. Jeśli wygrasz, to otrzymasz z powrotem swoje inwestycje początkowe plus procent dodatkowo mniej niż to, co zainwestowano (zazwyczaj 70% -90%). Więc jeśli inwestować tyle samo trzeba opcjeonline wygrywać częściej niż stracić inaczej dolnej linii będzie ujemny. W związku z tym trzeba być wybredna w swoich branżach, ponieważ wszystko, co się liczy, to, czy wygrasz, czy przegrasz, nie jest to typowe sposoby ustalania rentowności obrotu, która jest zwykle w jakim stopniu wygrasz czy przegrasz (w handlu walutami ten mierzony jest w pip kwoty).

Więc jeśli handel wokół czasu prasowej, najlepiej zatrzymać się teraz mówi przed ogłoszeniem, ponieważ sygnały techniczne wydają się łatwo załamać, gdy wiadomości zostanie zwolniony. Zgodnie z tym, jesteś w zasadzie pozostało 50-50 strzał wygraną. To, o którym mowa w ustępie poprzedzającym, nie stanowią korzystne kursy w ramach tej szczególnej formy handlu, że jestem podejmującego. I ty też chcesz czekać na rynek, aby ustabilizować się przed rozważeniem dalszych transakcji.

W tej konfiguracji, to było tuż po raz prasowej, zazwyczaj 08:30 EST dla Stanów Czytaj tutaj Zjednoczonych, jak miało to miejsce w tej sytuacji rynkowej. Jak widać, tylko wersje trwałe i towary cap danych.

 zdjęcia Screenshot2014-07-26at11918AM_zpsf1a08942.png

Rynek przyjął wieści ambiwalentnie, idzie w górę, w dół i ostatecznie osiadł w zieleni, a może być reprezentowany przez „Freak Out” świeca z dużym górze i knotów dolnych. Ogólnie rzecz biorąc, miały zasięg 15-16 PIP (od góry do dołu knota knota). To nie jest faktycznie zbyt duża, biorąc pod uwagę przecież zapowiedź wiadomością jest stosunkowo niewielkie ogólnej.

 zdjęcia Screenshot2014-07-26at11657AM_zps6d6cde79.png

Kolejna świeca da wskazówkę, jak rynek będzie złamać. W tym momencie byłem we wczesnych stadiach rozważa opcję put na wsparcie 1 – 1.34410. 08:40 świeca dała pozytywny informacje o takiej możliwości. To nie knot około trzech pestek powyżej, z minimalnym ciała i krótką dolną knota. Sugeruje to, że nie było jeszcze przyzwoitą kwotę zakupu siły zainteresowane w doprowadzeniu euro z powrotem powyżej tego poziomu.

Ale to nie trzymać, a powtórzy się na następnej świecy, tym razem z jeszcze mniejszym górnym knotem. To wystarczyło, aby zasugerować mi się, że ten handel miał pozytywną szansę pracy na zewnątrz. Więc mam do opcji put na dotyk 1.34410 o 8:50 świecy.

 zdjęcia Screenshot2014-07-26at11731AM_zps9efd48b9.png

Pomimo tego handel będzie przeciwko mnie przez kilka pipsów na początku, to skończyło się pracuje fantastycznie. Byłem przez czternaście oczek w jednym punkcie, przed osiedleniem się na osiem-pip zwycięzcy z wydychanym powietrzem.

Aby skutecznie handlować wiadomości, czuję, że najlepszą strategią jest po prostu nie handlować go w tym sensie, że czekają go i niech rynek odzyskać pozory normalności. Tylko wtedy, gdy dany składnik aktywów wykazuje oznaki, że jest odzyskanie jego wierność sygnały techniczne powinny zacząć dokonać obrotu zgodnie z przeznaczeniem. I to jest właśnie rodzaj myślenia wziąłem podczas wykonywania handlu wyjasnione w tej szczególnej sytuacji na rynku.